Trójkonferencja „Inny w domu”

mężczyzna na konferencji z mikrofonem w ręku zadaje pytanie

Trójkonferencja „Inny w domu”

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne zaprasza na Trójkonferencję, która odbędzie się w dniach 21-23 październik 2022 r. w Gdańsku pod hasłem „Inny w domu”. Wybór tematu nie jest przypadkowy. Wrażliwość na Innego to ważna okoliczność pracy terapeutycznej, zaś tematyka konferencji ma łączyć to, co się dzieje w gabinecie psychoterapeutycznym z tym, co się dzieje na zewnątrz – w społeczeństwie i na świecie. 

W ramowym programie konferencji przewidziane są zarówno wykłady i dyskusje panelowe na sesjach plenarnych, jak i sesje warsztatowe w mniejszych grupach. Swoją obecność na sesjach plenarnych zapowiedzieli m.in. prof. dr hab. Adam Bodnar, prof. dr hab. Katarzyna Prot-Klinger, Marta Piegat-Kaczmarczyk (Polskie Forum Migracyjne), prof. dr hab. Irena Namysłowska, dr n. hum. Bernadetta Janusz, Tomasz Stawiszyński, dr n. med. Cezary Żechowski.

Szczegóły programowe i organizacyjne oraz możliwość zgłaszania uczestnictwa i aktywnego udziału w konferencji znajdują się na stronie www.sntr.org.pl w zakładce „Trójkonferencja”.

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane