Dotacje na usługi społeczne

Dotacje na usługi społeczne

Zakończyliśmy już nabór na szkolenie 11 lutego dotyczące konkursu grantowego samorządu województwa na usługi społeczne. Na 16 lutego zapisy trwają. Zapraszamy. 

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do składania wniosków w nowym konkursie grantowym skierowanym do organizacji pozarządowych dotkniętych skutkami epidemii COVID-19. Można otrzymać dotację do 50 tys. na działania w sferze usług społecznych. W ramach naborów organizacje pozarządowe będą miały możliwość złożenia wniosku o przyznanie grantu na realizację inicjatyw społecznych w ramach m.in. usług opiekuńczych, w rodzinnym domu pomocy społecznej, w ośrodkach wsparcia, w domu pomocy społecznej i inne. Nabór trwa do 23 lutego.

Zapraszamy na szkolenia: 16 Luty 2022 od godziny 15: 00 do 19: 00 , spotkanie online na platformie Zoom.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą poczty mailowej na adres : rekrutacja@kpowes.org.pl , formularz zgłoszeniowy w załącznikach.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Departamentu Spraw Społecznych i Zdrowia pod nr tel. 56 621 25 15 oraz pod adresem mailowym: grantyngo-efs@kujawsko-pomorskie.pl

Dla zainteresowanych z subregionu I tj. powiat bydgoski, m. Bydgoszcz, nakielski, tucholski i sępoleński biuro KPOWES pod nr tel. 52 349 54 77 oraz pod adresem mailowym zosia@kpowes.org.pl

Szczegółowe informacje: http://ngo.kujawsko-pomorskie.pl/2234/nabor-wnioskow

FORMULARZ-ZGLOSZENIOWY

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane