ROZTRZYGNIĘCIE PROCEDURY ROZEZNANIA RYNKU Zapytanie ofertowe nr 10/2021/GINEKA/COVID-19

ROZTRZYGNIĘCIE PROCEDURY ROZEZNANIA RYNKU Zapytanie ofertowe nr 10/2021/GINEKA/COVID-19

Szanowni Państwo,

W związku z rozstrzygnięciem PROCEDURY ROZEZNANIA RYNKU Zapytanie ofertowe nr 10/2021/GINEKA/COVID-19 na usługę przeprowadzenia warsztatów dotyczących emocji i radzenia sobie z nimi, komunikacji interpersonalnej, warsztaty podnoszące kompetencje społeczne i interpersonalne na podstawie diagnozy potrzeb, wsparcie mające na celu przeciwdziałania skutkom COVID-19 w projekcie pn.: „KUJAWSKO-POMORSKI OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ V”. 

Opis zamówienia

Usługa przeprowadzenia warsztatów dotyczących emocji i radzenia sobie z nimi, komunikacji interpersonalnej, warsztaty podnoszące kompetencje społeczne i interpersonalne na podstawie diagnozy potrzeb, wsparcie mające na celu przeciwdziałania skutkom COVID-19 dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ireny Sendlerowej w Samostrzelu w/g poniższego zestawienia i opisu:

 

LP. USŁUGA USŁUGA ZAWIERA
1. Warsztaty dotyczące emocji i radzenia sobie z nimi, komunikacji interpersonalnej, warsztaty podnoszące kompetencje społeczne i interpersonalne na podstawie diagnozy potrzeb, wsparcie mające na celu przeciwdziałania skutkom COVID-19. 2 warsztaty po 4 godziny 

– grupa 10 osób

2. Indywidualne wsparcie radzenia sobie z izolacją. 20 godzin

 

Wykonawcą usługi zostało : Stowarzyszenie Różowa Wstążeczka.

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane