Czekamy na kolejne pomysły i zgłoszenia

Zdjęcie na którym znajdują się młodzi ludzie na kąpielisku. Wszyscy są uśmiechnięci, bawią się, niektórzy z nich machają rękami, uśmiechając się do zdjęcia.

Czekamy na kolejne pomysły i zgłoszenia

Interaktywne warsztaty muzyczne, lekcja żywej historii, wyjazd rekreacyjny dla podopiecznych domów dla dzieci to kolejne działania  zrealizowane w ramach nowego narzędzia dla PES. Przypominamy, że polega ono na zakupie przez OWES produktów i usług od PES, które zostaną wykorzystane przez różne podmioty na rzecz przeciwdziałania skutkom wystąpienia COVID-19. Dotyczy to m.in. zamówień produkowanych środków ochrony osobistej, usług cateringowych czy społecznych, organizacji i wynajmu  miejsc całodobowych z przeznaczeniem na pobyt w trakcie kwarantanny, a także zajęcia kulturalno- edukacyjne. Dodajmy, że KPOWES jest jedynym w Polsce ośrodkiem, który dostał zgodę na organizację animacji edukacyjnych. Czekamy na kolejne zrealizowane zlecenia.

Wszystkie przedsiębiorstwa społeczne oraz podmioty ekonomii społecznej, które chciałby skorzystać ze wsparcia prosimy o kontakt z doradcami KPOWES:

  • Anna Antoszak – anna.a@kpowes.org.pl
  • Beata Przyborska – beata@kpowes.org.pl
  • Marta Kożuchowska – marta@kpowes.org.pl
  • Hania Łowicka – hania@kpowes.org.pl
Protokół przekazania Wniosek PES Procedura zakupów
/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane