Samorządy na pomoc przedsiębiorcom

Samorządy na pomoc przedsiębiorcom

Samorząd Bydgoszczy podjął decyzję, aby przedsiębiorcy, którzy zawiesili działalność gospodarczą w związku z koronawirusem, nie płacili za wywóz śmieci. Żeby zostać zwolnionym z opłat trzeba złożyć nową deklarację w Biurze Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi.
W przypadku gdy oświadczenie dotyczyło łącznie całej nieruchomości (np. w budynku oprócz prowadzonej przez nas działalności są inne firmy lub mieszkania), informację o zawieszeniu firmy należy zgłosić właścicielowi nieruchomości, na którym spoczywa obowiązek złożenia nowej deklaracji.

Więcej informacji: http://www.czystabydgoszcz.pl/zawiesiles-dzialalnosc-nie-plac-za-wywoz-smieci/

Na walkę z epidemią COVID-19 i jej skutkami samorząd województwa kujawsko-pomorskiego przeznacza nieprzydzielone dotąd środki Regionalnego Programu Operacyjnego w wysokości 320 milionów złotych. Zostaną one rozdysponowane w trybie pozakonkursowym. Przewidziano także wsparcie biznesu -przebranżowienie firm i korzystne pożyczki obrotowe.

Więcej informacji: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/35542-rpo-na-walke-z-koronawirusem-i-wsparcie-biznesu

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane