Spotkanie sieciujące dla spółdzielni socjalnych w Toruniu

Spotkanie sieciujące

Spotkanie sieciujące dla spółdzielni socjalnych w Toruniu

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zaprasza na spotkanie Sieci Współpracy Spółdzielni Socjalnych woj. Kujawsko-Pomorskiego, organizowane w ramach projektu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu pn. „ Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu.

W ramach spotkania zostaną poruszone rozwiązania prawne w odniesieniu do ustawy o spółdzielniach socjalnych. Przybliżona zostanie kwestia prawidłowego przygotowania się do lustracji przez spółdzielnie socjalne a także zostanie omówiony tryb i zasady postępowania lustracyjnego przez spółdzielnie. Przeprowadzone zostanie również doradztwo w zakresie realizacji procesu lustracji w praktyce, protokołu lustracji (protokół lustracji spółdzielni socjalnej czynnej oraz w likwidacji), pisma polustracyjnego wraz z wnioskami. Spotkanie poprowadzi ekspert z Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych posiadającego doświadczenie w udzielaniu wsparcia merytorycznego w procesie lustracji dla spółdzielni socjalnych.

Spotkanie sieciujące odbędzie się 27 lutego 2020 r. w godz. 10.00-14.30 w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu, ul. Bartkiewiczówny 93, sala konferencyjna 201 (II piętro). Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie do dnia 24 lutego br. elektronicznego formularza zgłoszeniowego.
Osoba do kontaktu w sprawie spotkania: Anna Nowicka a.nowicka@rops.torun.pl, tel. 571 293 185.

 

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane