Zaproszenie na bezpłatną Konferencję „Start-Up Bydgoszcz!”

Plakat "Akcji Akceleracja" Konferencja "Start-Up Bydgoszcz!" planowana na 25 lutego 2020 w restauracji sowa na ulicy mostowej 4

Zaproszenie na bezpłatną Konferencję „Start-Up Bydgoszcz!”

Myślisz o założeniu własnego start-upu lub szukasz inspiracji jak go rozwinąć? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 25 lutego w godz. 17.00-22.00 na kolejną konferencję z cyklu „Start-Up Bydgoszcz!”. Tym razem spotkamy się w dobrze znanej sali Waniliowej Restauracji Sowa przy ul. Mostowej 4. Konferencja realizowana jest w ramach programu „Akcja Akceleracja!”.

Podczas tej edycji wspólnie zastanowimy się, jakie kompetencje miękkie powinien posiadać przedsiębiorca. Wraz z czterema prelegentkami porozmawiamy o planowaniu w biznesie, osiąganiu celów, czynnikach mających wpływ na nasz sukces oraz sprzedaży w językach obcych (na przykładzie języka niemieckiego).

Plan wydarzenia:

17.00 – powitanie gości

17.10 – prezentacja instrumentów wsparcia Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

17.30 – Agata Goba, aberGERne.pl, Jak w Polsce sprzedawać z przyjemnością i to po niemiecku?

18.00 – Krystyna Polek, Pozytywna, Jakie czynniki mają wpływ na nasz sukces w biznesie i nie tylko.

18.30 -18.40, Przerwa

18.40 – Anna Rusiniak, Adpromo, Marketing – między planem a spontanem.

19.10 – Natalia Pulczyńska, nataliapulczynska.pl, instytutmotywacji.pl, Jak skutecznie osiągać cele? – Twój klucz do efektywności w biznesie.

19.40 – Networking

 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie https://evenea.pl/event/start-up-kompetencje-miekkie

 

 

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane