Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę – Szkolenie w Bydgoszczy 31.01.2020

Plakat "Akcji Akceleracja" Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć własną firme planowane na 31 stycznia 2020 o godzinie dziesiątej do dwunastej 30 na ulicy Gdańskiej 5

Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę – Szkolenie w Bydgoszczy 31.01.2020

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów, przedstawicieli poszczególnych instytucji otoczenia biznesu wskazówki dotyczące prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 31 stycznia 2020 r. na kolejne „SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ – jak założyć i rozwinąć własną firmę”. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 (I piętro) w godz. 10.00-12.30.

Zapraszamy!!!

zapisy na https://evenea.pl/event/spotkanie-styczen/?fbclid=IwAR2BvjBapo0QQwhrs0uLXgTYhRVHAvpOn0pIe-hs6zMla5RKL5K4dzCa6Nk

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane