Blog

Podziękowania za wspólne świętowanie dziesięciolecia KPOWES od stowarzyszenia Gineka

Dziesięć lat minęło.

Składamy gorące podziękowanie za udział w obchodach Jubileuszu 10-lecia Kujawsko – Pomorskiego Ośrodka Ekonomii Społecznej w Bydgoszczy, które odbyły się w dniu 04.10.2019. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uroczystość ta miała charakter niepowtarzalny. Jesteśmy przekonani, że warto było, ponieważ w tym dniu spotkało się wiele wspaniałych ludzi wspierających nasze dotychczasowe działania, co sprawiło, że ten dzień nabrał innego, wspaniałego wymiaru.
Wyrażamy wdzięczność za przybycie: Dostojnym Gościom, byłym i obecnym pracownikom, współpracownikom, instytucjom współpracujących z nami sympatykom, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystości oraz podkreślili jedność z wartościami ekonomii społecznej.
 Nasz Jubileusz był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionych dziesięciu lat. Był to również czas na wyrażenie podziękowań za trud włożony w rozwój ekonomii społecznej w naszym regionie. Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie pozostanie na zawsze w naszych wspomnieniach i sercach.
Szczególne podziękowania chcielibyśmy skierować do podmiotów i instytucji bez których realizacja tego wydarzenia byłaby niemożliwa
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych, Stowarzyszenie Get Up i związany z nim zespół muzyczny Illegal Boys, Spółdzielnia Socjalna Borowiackie Smaki, Fundacja SZTUKAteria

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zablokowane