Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej oraz Targi Dobrych Praktyk – Toruń 2018

Logo akcji "więcej niż biznes"

Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej oraz Targi Dobrych Praktyk – Toruń 2018

W czwartek 13 września 2018 roku, w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, odbędzie się Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej oraz Targi Dobrych Praktyk. Na to wydarzenie zapraszają Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu oraz Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej. Kujawsko-Pomorskie Forum Ekonomii Społecznej odbywa się w naszym regionie corocznie, począwszy od 2010 roku. Celem Forum jest upowszechnianie idei ekonomii społecznej jako jednego z narzędzi w zakresie integracji społecznej i zawodowej grup defaworyzowanych. W ramach prezentacji dobrych praktyk, w roli ekspertów wystąpią współpracujący ze sobą partnerzy z dziedziny biznesu oraz ekonomii społecznej. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z produktami i usługami świadczonymi przez lokalne organizacje i przedsiębiorstwa społeczne podczas Targów Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Forum Ekonomii Społecznej. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 5 września 2018 r.

Udział w Forum jest bezpłatny, zgłoszeń należy dokonywać klikając w poniższy link: https://docs.google.com/forms/d/1ATp4wdG_8xcUIaWuDTWUDViOsLi8soLOMk2GOKKiJek/viewform?ts=5b76a25c&edit_requested=true)

Więcej informacji na stronie https://forum.rops.torun.pl

 

/ Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź