Blog

Zdjęcie laureatów Forum Ekonomii Społecznej 2017 - zdjęcie numer 1

Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej – Toruń 2017

3 października w Toruniu odbyło się kolejne Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej. W tym dniu w Toruniu zebrało się międzynarodowe grono osób działających na rzecz rozwoju i promocji ekonomii społecznej. Celem tegorocznego Forum było upowszechnienie idei ekonomii społecznej wśród młodych.

Na Forum nasz region ( powiat nakielski, bydgoski, tucholski i sępoleński wraz z miastem Bydgoszcz) pokazał się z najlepszej strony.

W trakcie konferencji marszałek Piotr Całbecki wręczył wyróżnienia specjalne dla osób, instytucji i samorządów wyróżniających się w tej dziedzinie. Wśród nagrodzonych w kategorii „SAMORZĄD PRZYJAZNY EKONOMII SPOŁECZNEJ” w 2017 roku w kategorii gminy miejsko-wiejskie laureatami zostali: Miasto i Gmina Solec Kujawski (powiat bydgoski), Miasto i Gmina Nakło nad Notecią, Miasto i Gmina Więcbork (powiat sępoleński); w kategorii gminy wiejskie Gmina Gostycyn (powiat tucholski).

Do grona podmiotów odznaczających się najwyższą jakością usług i produktów otrzymując certyfikaty „Zakup Prospołeczny”, dołączyły dwa podmioty z naszego regionu : Fundacja Pro Omins z Bydgoszczy i ZAZ z Tucholi ( Lista podmiotów wyróżnionych Znakiem Promocyjnym Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny” w województwie kujawsko-pomorskim ).

W ramach Prezentacji Dobrych Praktyk zaprezentowały się dwa podmioty z naszego regionu: Fundacja Dla Ciebie oraz Fundacja Pro Omins.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

/ Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź