Doradztwo w zakresie stosowania ustawy prawo zamówień publicznych

Doradztwo w zakresie stosowania ustawy prawo zamówień publicznych

KPOWES  oferuje bezpłatne usługi z zakresu wsparcia w obszarze zamówień publicznych. Naszym celem jest wsparcie przedsiębiorstw społecznych w zdobywaniu zleceń, pomoc w przygotowywaniu ofert, wypełnianiu dokumentów niezbędnych do uzyskania zamówienia, pomoc w negocjacjach z zamawiającymi.

Wsparcie specjalisty ds. prawa zamówień publicznych pomoże Ci startować  w publicznych przetargach, przygotować odpowiednie dokumenty w tym zakresie i zdobywać nowe zlecenia.

Zajmujemy się również monitorowaniem i merytoryczną analizą zapytań ofertowych publikowanych przez podmioty zobowiązane do stosowania zasady konkurencyjności lub przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

W szczególności analizujemy zamówienia, które dedykowane mogą być przedsiębiorstwom społecznym i podmiotom ekonomii społecznej.

W ramach wsparcia zainteresowanym przedsiębiorstwom społecznym przesyłamy potencjalnie interesujące dla nich oferty w ramach zamówień publicznych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem wsparcia w obszarze zamówień publicznych, w szczególności fachowej pomocy przy pozyskiwaniu zleceń, bardzo proszę o przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres anna.a@kpowes.org.pl krótkiej informacji.

Wystarczy w treści maila wpisać: JESTEŚMY ZAINTERSOWANI WSPÓŁPRACĄ W ZAKRESIE ZAMÓWIEŃ. Wówczas nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Osoba do kontaktu w sprawie Zamówień Publicznych:

Anna Antoszak Tel. 536 580 150

 

 

Informujemy, że Urząd Miasta Bydgoszcz wdrożył Platformę Zakupową Open Nexus, która stanowi zbiór nowoczesnych narzędzi elektronicznych wspierających realizację procesów handlowych. Oferowane narzędzia powstały dzięki gromadzonej przez ponad dekadę specjalistycznej wiedzy na temat najlepszych praktyk biznesowych. Znajdujesz się obecnie na stronie głównej Platformy Dedykowanej dla Dostawców, która w szybki i intuicyjny sposób umożliwi Twojej firmie zapoczątkowanie współpracy.

https://platformazakupowa.pl/bydgoszcz

/ Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź