Ochrona Danych Osobowych – Szkolenie 20 września 2017 r.(środa) w Bydgoszczy

Ochrona Danych Osobowych – Szkolenie 20 września 2017 r.(środa) w Bydgoszczy

Czy w swoim stowarzyszeniu/fundacji zbierasz dane osobowe członków, pracowników, podopiecznych i beneficjentów projektu, wolontariuszy, darczyńców lub osób, które przekazały Waszej organizacji 1%?

Jeśli tak, to bez wyjątku powinieneś posiadać politykę bezpieczeństwa, a w pewnych przypadkach nawet zgłosić zbiór danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Zgłoś się na bezpłatne szkolenieAspekty prawne, finansowe, rachunkowe działalności w sferze ekonomii społecznej – Ochrona danych osobowych” i dowiedz się jakich obowiązków musisz dopełnić oraz co grozi za brak przestrzegania zasad ochrony danych osobowych?

Ponadto w programie szkolenia: nowe procedury i zadania w 2017 roku w zakresie ochrony danych osobowych. nowe ważne zadania do realizacji. zmiany w 2018 roku

Termin:

20 września 2017 r.(środa) w Bydgoszczy godz. 9.00 – 15.00

Szkolenie poprowadzi Sławomir Rzepecki.

Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz i przesłać skan na e-mail: szkolenia@kpowes.org.pl, dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

ul. Sułkowskiego 17

85-634 Bydgoszcz

Na zgłoszenia czekamy do 15 września 2017 r.

Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

 

/ Aktualności

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź