XVIII FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO – W TYM ROKU W BYDGOSZCZY!

XVIII FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO – W TYM ROKU W BYDGOSZCZY!

 

forum

Forum jest miejscem corocznego spotkania się organizacji pozarządowych czy osób pracujących na ich rzecz, okazją do wymiany doświadczeń, omówienia aktualnych problemów kujawsko-pomorskiego sektora pozarządowego oraz skorzystania z wiedzy i doświadczenia zaproszonych gości.

W tym roku spotkamy się 5 czerwca (poniedziałek) w Obiekcie WODNIK przy ul. Nakielskiej 86
w Bydgoszczy.
Organizatorami tegorocznego Forum są: Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości „Terminus”, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka” oraz Stowarzyszenie „Różowa Wstążeczka”. Forum finansowane jest ze środków Województwa KujawskoPomorskiego.

Myślą przewodnią, jaka przyświeca nam w tym roku jest II Młodość III Sektora. Skorzystamy z wiedzy i doświadczenia zaproszonych ekspertów i gości. Z Krakowa przyjedzie do nas p. Robert Palusiński, by zainspirować nas metodą „Dragon Dreaming Project Design” (podejściem do zarządzania projektem nawiązującym do kultury australijskich Aborygenów),  z Warszawy z kolei p. Krzysztof Wołodźko – publicysta „Nowego Obywatela” z wykładem pt. „Wolny rynek nie ma racji. O potrzebie dobrego państwa„.

Tutaj: Program Forum, Formularz zgłoszeniowy oraz załączniki dot. zwrotu kosztów dojazdu

 

Forum to również cykliczne docenianie i nagradzanie wolontariatu. Zapraszamy do udziału w konkursie „Wolontariat w Akcji”. Zgłoszenia można przesyłać do 22 maja mailowo: anna@kpowes.org.pl lub na adres: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka”, ul. Sułkowskiego 17, 85-634 Bydgoszcz.

 

Tutaj: Regulamin Konkursu oraz Formularze (562 KB, RAR)

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź